Opis:


Hodowcy bydła muszą dbać o dobrostan swoich zwierząt nie tylko po to, by nie doświadczyć strat, ale też dla zapewnienia wysokiej jakości produktów zwierzęcych. W przypadku bydła jest to mleko i mięso, a nawet znaczenie ma jakość obornika, który wykorzystywany jest jako naturalny nawóz. Zadbanie o dobrostan zwierząt nie jest łatwe, ale można w tym korzystać ze specjalistycznej pomocy. Dość częstym zjawiskiem są zwłaszcza biegunki cieląt, które są powodowane przez jakość paszy, ale jeszcze częściej - przez zmianę pokarmu. Jak można się tego ustrzec?

Specjalistyczna pomoc

By nie dopuścić do tego zjawiska, które nieraz wymaga podawania silnych leków, a przy tym jest negatywne w wielu względów, warto dodawać do paszy, jakimi żywione są zwierzęta, środek o nazwie Impact Powder. Jest to specjalna mieszanka naturalnych minerałów, które, gwarantując różnorakie korzyści, przede wszystkim znacząco poprawiają funkcjonowanie układu pokarmowego zwierząt. Stabilizują jego działanie, dbają o prawidłowy pasaż jelitowy, a także poprawiają mikroflorę bakteryjną w jelitach. Wszystko to ma wpływ nie tylko na lepsze trawienie, ale też brak częstego problemu z biegunkami u cieląt. Poprawia to ich dobrostan, pozwala uniknąć podawania na przykład antybiotyków, a także wzmacnia organizm zwierząt, gdyż problemy tego rodzaju mogą go znacząco osłabiać.

Inne propozycje od firmy FERTIL-ECO

Utrzymanie dobrostanu młodych zwierząt jest jeszcze trudniejsze niż w przypadku dorosłych, choćby dlatego, że młode mają jeszcze niewykształcony układ pokarmowy i wrażliwe jelita. W ofercie cenionej firmy proponującej dodatki paszowe znaleźć można specjalne środki, które pozwalają ustrzec się kłopotów ze zdrowiem cieląt. Jest to nie tylko wspomniany Impact Powder, ale też specjalnie skomponowana pasta dla młodych zwierząt, której skład jest całkowicie naturalny. Dzięki temu można podawać ten produkt bez żadnych obaw, mając pewność, że da to tylko dobre skutki i nie wpłynie negatywnie na jakość produktów pozyskiwanych ze zwierząt.

Data dodania: 04-02-2019
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
https://www.impactpowder.com/sklep/bydlo/Nazwa firmy: FERTIL-ECO

Adres: Legnicka 28

Kod pocztowy: 94-234

Miejscowość: Łódź

Telefon: 724676094

WWW: https://www.impactpowder.com/
Opinie o FERTIL-ECOOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy