Opis:


Kafle to podstawowy materiał stosowany od wieków do budowy pieców kaflowych. Kiedyś uchodziły one za najlepsze i najbardziej trwałe, które przez bardzo długi czas utrzymywały ciepło. Kominki kaflowe zachwycają poprzez różnorodność form i kolorów. Jest to połączenie tradycyjnego pieca z najnowszej generacji techniką grzewczą. 

Wybranie kominka i jego aranżacja wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Jest to często główny punkt dekoracyjny pomieszczenia, musi dobrze współgrać z aranżacją całego pokoju i być funkcjonalny. Producenci kominków oferują coraz bardziej nowoczesne i zaawansowane techniki montażu oraz eksploatacji kominków. Ten ceglany lub drewniany najlepiej wpisze się we wnętrza o charakterze rustykalnym. Kominek betonowy lub wykończony kamieniem dekoracyjnym będzie pasował do pomieszczeń typu loft. Salon z kominkiem wykończonym elegancką sztukaterią będzie doskonałą wizytówką domu, w którym dominują klasyczne i tradycyjne meble oraz dodatki.  

Kominki kaflowe w Poznaniu produkowane przez firmę Regina odznaczają się wysoką jakością, pięknym wyglądem i niezawodnością. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku, może więc poszczycić się dużym doświadczeniem oraz długoletnim działaniem na rynku w tej dziedzinie. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi. Nie zamyka się tylko i wyłącznie na produkcję oraz sprzedaż kominków, ale także oferuje swoim klientom ich montaż. Producent kominków świadczy także kompleksowe usługi doradcze przy wyborze odpowiedniego kształtu, materiału oraz konstrukcji paleniska dostosowanego do charakteru pomieszczenia. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów klienci mogą z powodzeniem znaleźć wymarzony kominek, osiągając wyjątkowy wystrój wnętrza lub dopełniając je i nadawać wyjątkowego charakteru. 

Firma swoim klientom oprócz produkcji, sprzedaży i montażu kominków świadczy również takie usługi jak: 

  • obudowy kominków z piaskowca, marmuru, granitu,
  • realizacja wzorów gotowych i indywidualnych,
  • rozprowadzanie ciepłego powietrza,
  • usługi - montaż z powierzonego materiału,
  • wykonywanie parapetów z granitu i marmurów, 
  • wykonywanie blatów kuchennych (granit),
  • wykonywanie schodów z granitu oraz marmuru. 
Data dodania: 13-05-2019
Autor: Klara Sadowska
Źródło:
http://www.kominki-regina.pl/Nazwa firmy: Firma kominkowa Regina Janusz Jarzembowski

Adres: Sporna 25

Kod pocztowy: 62-006

Miejscowość: Kobylnica

Telefon: 602 386 588

WWW: http://www.kominki-regina.pl/
Opinie o Firma kominkowa Regina Janusz JarzembowskiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy