Opis:


Prace wysokościowe, arborystyka, wspinaczka na ściankach czy wspinaczka wysokogórska, to tylko niektóre dziedziny, w których wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt alpinistyczny. Coraz więcej sklepów sportowych poszerza swój asortyment o tego rodzaju produkty. Jeśli chce się jednak kupić sprzęt sprawdzony i przy okazji skorzystać z fachowego doradztwa ekspertów, to warto odwiedzić sklep branżowy. Czy wiedzą Państwo, gdzie jest dobrze zaopatrzony sklep alpinistyczny? Wystarczy wejść na gat-int.com. Tam dowiedzą się Państwo, że znana warszawska firma otworzyła swój własny sklep ze sprzętem wysokościowym. Przez wiele lat była ona znana jako podmiot, który realizuje różnego rodzaju usługi alpinistyczne i szkolenia z technik dostępu linowego. Obecnie, wykorzystując swoje doświadczenie, dystrybuuje także sprzęt alpinistyczny.

W firmowym sklepie nie mogło zabraknąć m.in.:

  • sprzętu asekuracyjnego
  • akcesoriów i ubrań ochronnych
  • sprzętu do prac na wysokościach
  • sprzętu sportowego i na wyprawy w góry
  • sprzętu wspinaczkowego i dla grotołazów.

Ceny w polecanym sklepie są zróżnicowane. Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć sprzęt w interesującym go przedziale cenowym. Akcesoria dostępne w sklepie zostały tak podzielone, aby możliwe było jak najszybsze odszukanie danego produktu. Wszyscy klienci zaś mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze najodpowiedniejszego sprzętu. Z możliwości takiej chętnie korzystają początkujący miłośnicy sportów ekstremalnych.

Rekomendowana firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami sprzętu alpinistycznego i wysokościowego. Partnerami jej są m.in. takie cenione marki jak Rock Empire, Skylotec czy też Petzl. Na firmowej stronie sklepu zamieszczony jest formularz kontaktowy. Za jego pomocą można przesłać wiadomość z zapytaniem. Zapytanie może dotyczyć zarówno konkretnego sprzętu, który jest dostępny w sklepowym katalogu, jak i możliwości organizacji szkolenia. Są to kursy z technik dostępu linowego. Pracownicy firmy mają też uprawnienia do przeprowadzania audytów BHP i przyznawania akredytacji bezpieczeństwa.

Data dodania: 06-05-2019
Autor: Wiktor Ziółkowski
Źródło:
https://gat-int.com/sprzet/Nazwa firmy: GAT Sp. z o. o. sp. k.

Adres: Szczęsna 26

Kod pocztowy: 02-454

Miejscowość: Warszawa

Telefon: +48 22 578 06 00

WWW: https://gat-int.com/
Opinie o GAT Sp. z o. o. sp. k.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy