Opis:


Jeszcze kilka lat temu, słysząc o skateparku, większość osób nie bardzo wiedziała, co to właściwie jest. Obecnie specjalne tory przeznaczone do sportów ekstremalnych powstają jak grzyby po deszczu. Wyposażone są w coraz to bardziej wymyślne przeszkody do wykonywania trików i sztuczek. Liczba korzystających z nich młodych ludzi nieustannie rośnie. Prawdziwi miłośnicy kolarstwa bicycle mtocross potrafią spędzać tam każdą wolną chwilę. Swoje umiejętności doskonalą na zorganizowanych zajęciach. Niekiedy i to im jednak nie wystarcza.

Chcąc sprostać wymaganiom najbardziej zapalonych wielbicieli dwóch kółek, Szkółka GOP BMX School organizuje wakacyjne obozy bmx w województwie śląskim. Uczestnicy mogą wybierać spośród dwóch typów zgrupowań - BMX Holiday lub BMX Camp. Co znajduje się w ich ofercie?

  • Obóz BMX Holiday - to siedmiodniowy turnus w miejscowości Przysucha (4 km od Radomia). Uczestnicy zakwaterowani zostają w przepięknie położonym ośrodku wczasowym "Marysieńka" nad zalewem Topornia. Do ich dyspozycji pozostają dwa supernowoczesne skateparki, woodplaza i minirampa. Dodatkową atrakcja jest park linowy dla dzieci i dorosłych. Wieczorami czas umilą natomiast zorganizowane koncerty, ogniska i dyskoteki.
  • Obóz BMX Camp - oferuje dwunastodniowy pobyt w Kowalewie Pomorskim (27 km od Torunia). Bazą noclegową jest dostosowany do pobytu gości budynek szkoły. Na miejscu znajduje się ogromna sala gimnastyczna, stołówka oraz atrakcje takie jak stoły do ping-ponga, sala multimedialna czy stoły do piłkarzyków. Dodatkowo organizatorzy zadbali o urozmaicenie czasu obozowiczów poprzez aktywności takie jak serwisowanie rowerów, budowanie torów przeszkód, piesze  oraz rowerowe  wycieczki po okolicy, wspólne wyjścia na basen, a także niezliczone konkursy oraz zabawy w terenie.

Obozy takie to doskonała forma  spędzenia wakacyjnego wyjazdu. Wykwalifikowana kadra oraz instruktorzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, jednocześnie zapewniając im to, co dla nich najważniejsze, a mianowicie rozwijanie swoich pasji.

 

Data dodania: 11-04-2019
Autor: Bruno Woźniak
Źródło:
http://gopbmx.pl/obozy-bmx/Nazwa firmy: GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński

Adres: Targowa 5

Kod pocztowy: 40-001

Miejscowość: Chorzów

Telefon: 577 835 961

WWW: http://gopbmx.pl/
Opinie o GOPBMX.PL Zbigniew OlesińskiOceń firmę (0 z 0 głosów)Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy